DEFENCE COLOR NATURAL EYEBROW LINER

L1,150

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2670

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Laps per vetullat. I disponueshem ne 2 nuanca (301-302).

permban

Agjent teksturizues (sericite): Permiresojne aplikimin e produktit si dhe e bejne ate te qendroje me gjate ne lekure.

perdorimi

Aplikojeni si cdo laps tjeter vetullash. Eshte me prehje.