DEFENCE COLOR PRIMER

L2,840

Ka stok

In Stock

SKU: 2139

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Baze e shkelqyer per make up-in, i pershtatshem edhe per zonen e syve. Minimizon poret, imperfeksionet dhe rrudhat duke e lene lekuren tuaj te lemuar.

                                                                                  

perdorimi

Aplikoni produktin ne siperfaqen e fytyres dhe syve. Ndihmon ne pergatitjen e lekures per vendosjen e make up-it.

paketimi

30 ml