DEFENCE COLOR MATLAQUE 4.5 ml

L1,750

Ka stok

In Stock

SKU: 12125

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Buzëkuq me një teksturë kremoze dhe me efekt mat. Është shumë komod dhe i lë buzët tuaja të buta e të lëmuara. I disponueshëm në 6 ngjyra. I përshtatshëm për lëkurat e ndjeshme dhe intolerante.

Permban

Agjentët zbutës të lëngshëm qe sigurojne një strukturë të këndshme kremoze dhe rehati.
Polimere: Formojne një film shumë të hollë mbi buzë, duke shtuar saktësinë e aplikimit dhe mbajtjen sa me te gjatë.
Mika sintetike: të ndritshme dhe transparente, ofrojne shkëlqim.
Ekstrakti i Rosa canina: ofron mbrojtje.

Perdorimi

Përdorni anën e sheshtë të aplikuesit për të aplikuar në qendër të buzëve dhe anën e hollë për qoshet e buzëve.

Paketimi

4.5 ml