DEFENCE COLOR VOILE TOUCH

L4,160

Ka stok

In Stock

SKU: 2879

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Puder transparente per te fiksuar tualetin. Pershtatet me te gjitha llojet e lekures. I dhuron lekures butesi dhe shkelqim natyral. Mund te perdoret mbi cdo fondatine.

permban

Mica: I jep shkelqim lekures.

Agjentet teksturizues: Pluhra mikroskopik qe lehtesojne shperndarjen e produktit ne lekure pas aplikimit.

Ekstrakti Bixa Orellana: Ka veti antioksiduese te fuqishme.

paketimi

15 g