DEFENCE COLOR WP VOLUME MASCARA

L2,000

Ka stok

In Stock

SKU: 0329

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Rimel voluminoz rezistent ndaj ujit. I testuar oftalmologjikisht. I pershtatshem per sy sensitive dhe persona qe mbajne lente kontakti.

PERMBAN

Perzierje te dyllrave natyral (nga orizi, carnauba):  I japin qerpikeve volum dhe teksture me te dendur.

Gome arabike:  Derivat vegjetal me veti ngjitese, ndihmon ne lakimin e qerpikeve.

Polimere Film-formuese:  Formojne nje shtrese shume te holle qe vesh qerpiket, duke shtuar volumin e tyre.

PERDORIMI

Aplikojeni si cdo rimel tjeter.

SASIA

8 ml