DEFENCE COLOR SOFT TOUCH COMPACT FACE POWDER

L2,150

Ka stok

In Stock

SKU: 2130

Pershkrimi i produktit

Puder kompakte e cila fikson make up-in dhe matifikon lekuren. Ka 2 nuanca, 101 dhe 102.

permban

Pluhra mikronizues (talk, niseshte misri): Kane teksture te lehte dhe transparente, i japin lekures nje ngjyre uniforme.

Gjalp Shea i pasapunifikuar:  Mbron lekuren nga dehidrimi.

Agjentet teksturizues: Pluhra mikroskopik qe lehteson shperndarjen e produkteve ne lekure pas aplikimit.

perdorimi

Aplikoni pudren me furcen maxi brozing powder nga qendra drejt periferise.

paketimi

8 g