DEFENCE COVER COLOUR CORRECTOR

L1,600

Ka stok

In Stock

SKU: 11121

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Korrigjues i ngjyres se lekures ne trajte emulsioni, i cili siguron nje mbulim maksimal te imperfeksioneve dhe nje pamje shume natyrale.

Fale pigmenteve te mikronizuara qe permban neutrazion ngjyren e kuqe, te zbehte apo dhe mavijosjet e lekures.

E testuar per nikelin, kromin, kobaltin

Pa arome, pa konservues, pa gluten.

specifikime

E disponueshme ne tre lloje:

  • 301 VERT

Neutralizon skuqjen e lekures (e pershtatshme per lekurat qe skuqen, kuperoze, rosacea, shenja te kuqe ne lekure dhe eritrosis).

  • 302CORAIL

Neutralizon ngjyren blu/vjollce (e pershtatshme per mbulimin e rratheve te zinj, mavijosjes dhe venave varikoze).

  • 303 VIOLET

Neutralizon ngjyren e zbehte te lekures duke i rikthyer asaj shkelqimin.

permban

Pigmente te mikronizuara

perdorimi

Aplikoni produktin ne zonat problematike dhe me pas aplikoni fondatinen tuaj te preferuar.