DEFENCE COLOR NATURAL BROW SCULPTING

L1,350

S’ka stok

Out of stock

SKU: 10065

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Laps per vetullat me sistem rrotullues i pajisur me furcen perkatese per te krehur vetullat. I disponueshem ne 3 nuanca (401-402-403). Shume i lehte ne perdorim.

permban

Agjent teksturizues (sericite): Permireson aplikimin e produktit si dhe e ben ate te qendroje me gjate ne lekure.

Dyll Carnauba dhe trigliceride: E bejne strukturen te perqendruar, por te bute per vizatim te sakte dhe perhapje te lehte.

perdorimi

Furca qe eshte pjese e lapsit eshte e perkryer per krehjen e vetullave, per te korrigjuar formen e tyre. Nuk kerkon te mprehet. Rrotullojeni per te nxjerre pjesen e lapsit qe vizaton.