DEFENCE ELIXAGE SATIN R3 REGENERATING CREAM

L7,300

S’ka stok

Out of stock

SKU: 1999

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem dite antirrudhe per lekura normale dhe ato mikse. Ofron nje efekt te trefishte antirrudhe: Riparon, ridensifikon dhe rigjeneron lekuren tuaj.

permban

Ekstrakt bioteknologjik i algave alpine: Ekstrakt i vecante i cili aktivizon mekanizmat e detoksifikimit te qelizave, rrit jetegjatesine e tyre dhe rinderton lidhjen derme-epiderme.

GGP: Perberes aktiv qe stimulon rigjenerimin e elementeve mbeshtetes te lekures, duke luftuar humbjen e densitetit dhe shenjat e plakjes se lekures.

Vitaminat F, A, C, E: Nxisin sintezen e kolagjenit, kane efekt antioksidues dhe rigjenerues te fuqishem.

Likopene: Fito-perberes me efekt te fuqishem antioksidues.

perdorimi

Aplikojeni kremin ne mengjes dhe ne mbremje ne fytyre, qafe dhe dekolte. Kombinojeni me DEFENCE ELIXAGE HUILE SÉRUM per nje efekt me te fuqishem.

paketimi

50 ml