DEFENCE ELIXAGE VELOURS R3 NUTRI-REGENERATIN CREAM

L7,300

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2000

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem dite antirrudhe per lekura te thata dhe shume te thata. Ofron nje efekt te trefishte antirrudhe: Riparon, ridensifikon dhe rigjeneron lekuren tuaj.

permban

Ekstrakt bioteknologjik i algave alpine: Ekstrakt i vecante i cili aktivizon mekanizmat e detoksifikimit te qelizave, rrit jetegjatesine e tyre dhe rinderton lidhjen derme-epiderme.

GGP: Perberes aktiv qe stimulon rigjenerimin e elementeve mbeshtetes te lekures, duke luftuar humbjen e densitetit dhe shenjat e plakjes se lekures.

Vitaminat F, A, C, E: Nxisin sintezen e kolagjenit, kane efekt antioksidues dhe rigjenerues te fuqishem.

Likopene: Fito-perberes me efekt te fuqishem antioksidues.

Vaj jojoba dhe shea butter : Veti ushqyese, mbrojtese dhe rigjeneruese. Reduktojne brishtesine e lekures se maturuar, e forcojne ate dhe rigjenerojne sistemet e saj mbrojtjese.

perdorimi

Aplikojeni kremin ne mengjes dhe ne mbremje ne fytyre, qafe dhe dekolte. Kombinojeni me DEFENCE ELIXAGE HUILE SÉRUM per nje efekt me te fuqishem.

paketimi

50 ml