Diurerbe Forte drink Melograno

L1,400

S’ka stok

Out of stock

SKU: 0001

Pershkrimi i produktit

Diurerbe Forte drink me shije Shege është suplement ushqyes me bazë ekstrakte bimore, Potasium dhe Magnez që favorizojnë drenimin e likideve të tepërta dhe reduktojnë mbajtjen e ujit.

Diurerbe përmban ekstrakte bimore të cilat eleminojnë likidet e tepërta. Potasiumi dhe Magnezi ruajnë ekuilibrin e elektroliteve.

Produkt Vegan

 

Përdorimi

Hidhni 20 ml (1 tapë) në një shishe me gjysëm litri ujë dhe pijeni përziejen gjatë ditës. Mund dhe të përdorni 2 bustina gjatë ditës.

Nuk përmban

Produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG, sheqer

Paketimi

500 ml

Perberesit

Betula pendula 0,15 g
Betula pubescens 0,15 g
Pilosella e.s. tit. 1% 0,25 g
Verga d’oro estr. hidroglicerik 1/2 0,4 g
Ortosiphon e.s. tit. 0,25% 0,1 g
The verde estr. hidroglicerik 1/2 0,8 g
Ginepro estr. hidroglicerik 1/2 1,2 g
Equiseto e.s. 2% 0,05 g
Magnez 112,5 mg
Potasium 300 mg
Lëng nga fruti i shegës 1,44 g