Garcinia Cambogia

L2,150

Ka stok

In Stock

SKU: 2811

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Eshte nje frut nga juglindja e azise e perdorur tradicionalisht nga kuzhina indonesiane ne pjatat e te varferve per te mposhtur ndjesine e urise. Garcinia Cambogia vepron në tre mënyra të ndryshme për humbjen e peshës dhe kontrollin e saj. Ajo vepron direkt tek metabolizimi i sheqernave duke mos i lejuar ato të transformohen në yndyrna, kontrollon ndjesinë e urisë dhe redukton në nivel intestinal përthithjen e karbohidrateve. Përvec këtyre, stimulon metabolizmin energjitik të organizmit, duke nxitur qelizat për të djegur një sasi më të lartë kalorish.

Produkt Vegan

perdorimi

1 tabletë në ditë të shoqëruar me shumë ujë, 30 minuta para vaktit kryesor.

paketimi

60 tableta x 1080 mg

permban

Garcinia Cambogia   2000 mg

nuk permban

Aroma artificiale, ngjyrues artificial, konservantë, ëmbëlsues, gluten, laktozë, produkte qumështi, OMG, sheqer.