MCT OIL 1,000 MG SOFTGELS x 150 SGELS

L2,780

Ka stok

In Stock

SKU: 13957

Find in Store

Pershkrimi i produktit

– Termogjenik
– Energji

MCT-të absorbohen lehtësisht nga trakti gastrointestinal dhe metabolizohen shumë shpejt nga mëlçia, ku thuhet se nxisin përdorimin e yndyrës për energji dhe parandalon depozitimin në organizëm. Studime të shumta sugjerojnë se zëvendësimi i vajit MCT me yndyrna të tjera në një dietë të shëndetshme mund të ndihmojnë për të mbështetur peshën dhe mirëqënien e organizmit.

 

 

Halal badge image Informed Sport badge image Keto-Friendly badge image Kosher (Triangle K-Contains Gelatin) badge imageNon-GMO badge image Steroid Tested badge imageIntertek GMP Supplement Certification: badge image

Përmbajtja: Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore:
Kalori 25
Yndyrnat totale 3 g 4%
Yndyrnat e ngopura 3 g 15%
Vaj MCT (Trigliceride me zinxhir të mesëm) (nga vaji i kokosit/palmës) 3 g (3,000 mg) *

perdorimi

Merrni 3 kapsula xhelatinoze deri në 5 herë në ditë me ushqim.

paketimi

150 kapsula xhelatinoze.