Prebiotic Fiber with Fibersol-2 Powder

L3,500

S’ka stok

Out of stock

SKU: 11758

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Kontrollon urine. Pluhur 100 i paster. Burim i shkelqyer i fibrave. Miremban funksionin intestinal.

Fibersol®-2 është një fiber e tretshme, pa shije, e derivuar nga misri Jo-GMO, që mund të ndihmojë në menaxhimin e urisë dhe të rrisë ndjesinë e ngopjes deri në 2 orë, pas një vakti tek të rriturit e shëndetshëm. Gjithashtu ky produkt mban nën kontroll nivelet e glukozës. Fibersol®-2 vepron si fiber prebiotike qe ushqen floren intestinale dhe miremban nje trakt intestinal të shëndetshem. Këto fibra prebiotike shkrihen shpejt në ujë ose në pijen tuaj të preferuar. Nuk ka perberes te tjere

 

perdorimi

Përzieni 2 lugë gjelle fibra në 240 ml ujë ose në pijen tuaj të preferuar.

permbajtja

Përmbajtja Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore
Kalori 20
Totali i karbohidrateve 12 g
Fibra dietike 11 g
Fibra të tretshme 11 g 11 g
Fibersol® -2 Rezistente ndaj tretjes Maltodekstrin 12 g