Glutathione Skin Brightener with Ceramosides Veg

L4,570

Ka stok

In Stock

SKU: 10800

Find in Store

Pershkrimi i produktit

  • Ruan nivelet e hidratimit të lëkurës
  • Për lëkurë më rinore dhe të tonifikuar

NOW® Solutions Glutathione Skin Brightener™ kombinon dy përbërës klinik të cilët ushqejnë lëkurën nga brenda duke i dhënë shkëlqim dhe shëndet. I pari, Glutationi, ruan pigmetin e lëkurës, hidratimin dhe elasticitetin. Ceramosidet, një ekstrakt bimor shumë i përqëndruar me fitoceramide, hidratojnë lëkurën nga brënda duke ruajtur pamjen rinore të saj.

 

perdorimi

1 kapsulë në ditë.

paketimi

30 kapsula

permbajtja

Përmbajtja Sasia për dozim: Përmbajtja Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore
Glutation (Formë e reduktuar) 250 mg Glutation (Formë e reduktuar) 250 mg *
Kompleks me Fitoceramide (Ceramosides®) (nga ekstrakti i grurit) (Triticum spp.) 30 mg *

perberes te tjere

miell orizi, hipromelozë (kapsule celuloze), mikrokristalinë celuloze, acid stearik (origjinë bimore), dioksid silikoni)