Heel Pad Protector (Mbrojtese thembre)

L780

Ka stok

In Stock

SKU: 2892

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Silikon me ngjitje per zonen e pasme te kepuces shume e holle dhe efektive. Garanton mbrojtje nga ferkimi i kepuceve me lekuren ne pjesen e pasme te kembes. Mund te rivendoset ne cdo model kepuce.