HERBAL SKIN OINTMENT -JANSSEN

L3,650

S’ka stok

Out of stock

SKU: 12533

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Pomade me nje formul unike dhe cilesi superiore per trajtimin e lekures ne zonat me probleme. Ka veti anti-inflamatore dhe ndihmon rigjenerimin.

Perberesit

• Ekstrakti i lules së konit (Echinacea): Për përshpejtimin e procesit të shërimit
• Bisabolol: Vaji ka efekt anti-inflamator.
• Farnesol: Ndihmon rigjenerimin.
• Vaj livando: Parfum natyral me efekt harmonizues.

Perdorimi

Aplikojeni në zonat e prekura të lëkurës dhe masazhojeni butësisht.

Paketimi

200 ml.