IMMUNILFLOR SCIROPPO TOSSE

L1,860

Ka stok

In Stock

SKU: 13371

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Shurup për kollë të thatë dhe me sekrecione. Hidraton mukozën e rrugëve të frymëmarrjes dhe favorizon nxjerrjen e mukusit; në rast të kollës së thatë vepron duke qetësuar irritimin.

Informacion shtesë

V2 IMMUNILFLOR SCIROPPO TOSSE 200 ML

v2

V 2 IMMUNILFLOR SCIROPPO TOSSE 200 ML

v2

Permban

Mjaltë lulesh të egra, mjaltë Eukalipti, ekstrakte të thata të Likenit, Propolis.

Perdorimi

Të rriturit dhe fëmijët mbi 12 vjeç: 10 ml, 2 herë në ditë ose sipas rekomandimit të mjekut.

Paketimi

200 ml.