Propolaid Vaporoil

L1,110

S’ka stok

Out of stock

SKU: 0936

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Perzierje e 6 vajrave balsamikë 100% natyralë, me ekstraktin oleoz të Propolisit dhe Mentolit, për lirimin e rrugëve respiratore me avull dhe desinfektimin e ambjentit. Esenca balsamike e Eukaliptit, Mentes, Cajeput, Propolisit dhe Mentolit për ambjente dhe për avull përmirësojnë respiracionin dhe favorizojnë zhbllokimin nazal dhe bronkial. Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkt Vegjetarian

perdorimi

Për avull:10 pika në ujë të vluar. Mund të hidhen përsëri pasi ti ketë mbaruar efekti.  Për ambjentin:5-10 pika në vaporizator, shami, tapet, etj

paketimi

Flakon 30 ml

permban

Eukalipt Vaj esencial
Cajeput Vaj esencial
Dëllinjë Vaj esencial
Gaultheria Vaj esencial
Mente Vaj esencial
Propolis Ekstrakt
Karafil Vaj esencial

nuk permban

Aromë artificiale, konservantë, gluten.