Iron Caps 18mg

L1,620

Ka stok

In Stock

SKU: 10114

Find in Store

Pershkrimi i produktit

  • Ferrochel® Bisglicenat hekuri

Hekuri është një mineral esencial i cili luan rol thelbësor në prodhimin e energjisë, fuksionimin e sistemit imunitar dhe shëndetin neurologjik. Hekuri është përbërës esencial i hemoglobinës, molekula që transporton oksigjenin tek qelizat e trupit dhe mioglobinës e cila lidh oksigjenin e përdorur në indet e muskujve.

 

perdorimi

1 kapsulë cdo ditë të shoqëruar me ushqim.

paketimi

120 kapsula

permban

Përmbajtja Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore
Hekur (nga Ferrochel® Bisglicenat hekuri) 18 mg 100%

perberes te tjere

Miell orizi, celulozë, acid stearik (origjinë bimore), silic.