MAGIC SPHERES HYDRA+ 30 ML

L4,800

Ka stok

In Stock

SKU: 10689

Pershkrimi i produktit

Serum me veprim intensiv hidratues dizenjuar vecanerisht per lekurat e thata e te dehidratuara. I pasur me ekstrakte algash dhe glicerine. Mbron lëkurën nga demtimet e shkaktuara nga rrezatimi UV dhe ndotja. Redukton rrudhat e mimikes. Permireson elasticitetin e lekures. Ka efekt adstrigjent dhe qetesues.