Pomegranate Berry Slender Sticks

L1,240

S’ka stok

Out of stock

SKU: 11258

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Bustina per limonade me shije shege. 100% natyrale. -Vetëm 15 kalori për bustinë.

– E pasur me vitamina antioksidante A, C, E

– 50% ose më shumë nga 8 vitamina ditore

– Me 10 super fruta

– Pa shije artificiale

– Pa konservante

– Pa sheqer

 

perdorimi

Hidhni një bustinë në një shishe me ujë dhe pijeni si limonadë.

paketimi

12 Bustina