BEVANDA AL GUSTO DI LATTE E MERINGA

L2,850

S’ka stok

Out of stock

SKU: 11773

Pershkrimi i produktit

Pije e ëmbël me shije kapucino, që mund të konsumohet në cdo moment të ditës gjatë programit Tisanoreica.

Kur mund ta konsumoni:

– Mund ta konsumoni në cdo moment të ditës gjatë programit Tisanoreica®.

 Sa duhet të konsumoni:

1 bustinë në ditë.

Tresni përmbajtjen e bustinës në 150 ml- 200 ml ujë dhe përziejeni derisa të tretet plotësisht. Për një tretje më të mirë rekomandohet të përdorni gotën e posacme.

 Karakteristikat/ Informacione shtesë:

– Pa gluten.

– Përmban Tisanoreica® activator

Mund të përmbajë krustace, vezë, peshk, soje, arra, selino. Përmban një burim të fenilalaninës.

 

 

 

Perberesit

Vlera mesatare per 100 g
Energji    KJ 1464 Kcal 346
Yndyrna   2.0 g
Yndyrna të saturuara (të ngopura)      1.3 g
Karbohidrate 7.6 g
Karbohidrate nga sheqeri        2.0 g
Fibra  8.2 g
Proteina 70 g
Kripë  1.37 g

paketimi

4 bustina (28.5 g secila) – 114 g