BEVANDA AL GUSTO DI CAPPUCCINO

L2,850

S’ka stok

Out of stock

SKU: 11774

Pershkrimi i produktit

Pije e ëmbël me shije kapucino, që mund të konsumohet në cdo moment të ditës gjatë programit Tisanoreica®.

Kur mund ta konsumoni:

– Mund ta konsumoni në cdo moment të ditës gjatë programit Tisanoreica®.

 Sa duhet të konsumoni:

1 bustinë në ditë.

Tresni përmbajtjen e bustinës në 150 ml- 200 ml ujë dhe përziejeni derisa të tretet plotësisht. Për një tretje më të mirë rekomandohet të përdorni gotën e posacme.

 Karakteristikat/ Informacione shtesë:

– Pa gluten.

– Përmban Tisanoreica® activator

Mund të përmbajë krustace, vezë, peshk, soje, arra, selino. Përmban një burim të fenilalaninës.

paketimi

4 bustina (28.5 g secila) – 114 g

Permbajtja

Permban Vlera mesatare per 100 gr
Energji    KJ 1464 Kcal 34
Yndyrna     2.0 g
Yndyrna të saturuara (të ngopura)  1.3 g
Karbohidrate 7.6 g
Karbohidrate nga sheqeri      2.0 g
Fibra     8.2 g
Proteina  70 g
Kripë 1.37 g