BEVANDA AL GUSTO DI CAFFE 114 G

L2,850

S’ka stok

Out of stock

SKU: 11775

Pershkrimi i produktit

Pije e ëmbël me shije kafe, që mund të konsumohet në cdo moment të ditës gjatë programit Tisanoreica®.

Kur mund ta konsumoni:

– Mund ta konsumoni në cdo moment të ditës gjatë programit Tisanoreica®.

 Sa duhet të konsumoni:

1 bustinë në ditë.

Tresni përmbajtjen e bustinës në 150 ml- 200 ml ujë dhe përziejeni derisa të tretetplotësisht. Për një tretje më të mirë rekomandohet të përdorni gotën e posacme.

 Karakteristikat/ Informacione shtesë:

– Pa gluten.

– Përmban Tisanoreica® activator

Mund të përmbajë krustace, vezë, peshk, soje, arra, selino.

Permbajtja

Vlera mesatare mer 100 gr
Energji   KJ 1459 Kcal 347
Yndyrna      6.7 gr
Yndyrna të saturuara (të ngopura)  1.2 gr
Karbohidrate   12 gr
Karbohidrate nga sheqeri    1.3 gr
Fibra 16 gr
Proteina   51 gr
Kripë    1.25 gr

paketimi

4 bustina (29 g secila) – 116 g