SHINE ON FAST

L1,600

In Stock

SKU: 10405

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Boje flokesh pa amoniak, pa gluten, pa konservante, pa resorcinol, e testuar per nikelin.

specifikime

Avantazhet e kesaj boje:

1. Tolerance me e larte

2. Kursen kohe. Mbahet vetem 10 minuta dhe shpelahet.

3. I jep flokut shkelqim dhe vitalitet.

PERMBAN

Vaj shege dhe Fitosterole Brassica campestris: Zvogelojne demtimet e kutikulave duke zbutur efektet alkaline/oksiduese te ngjyrosjes se flokeve.

Proteina kashmiri:  Te pasura me keratine, riparojne dhe kane efekt zbutes tek floket.

Proteinat e hidrolizuara te orizit: kane nje efekt mbrojtes dhe hidratues tek kutikulat e flokeve.

SHINE ON  FAST permban:

1 krem ??ngjyrues me nje perdorim te vetem, 60 ml

1 shishe te tejdukshme me nje perdorim te vetem, 60 ml (permban peroksid hidrogjeni)

SHINE ON Shampoo – 15 ml

SHINE ON Balsam – 20 ml

1 Udhezues perdorimi

1 pale doreza  njeperdorimshe.

PERDORIMI

Aplikojeni bojen Shine on Fast si cdo boje tjeter flokesh. Lereni vetem 10 minuta dhe me pas shpelajeni.

PAKETIMI

60 ml