SLIM-KOMBU DECCOTOPIA, 500ML

L3,100

S’ka stok

Out of stock

SKU: 10940

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Veprimi i algave Kombu me 17 bimë të tjera ndihmon trupin tuaj të gjejë dhe mbajë balancën më të mirë të lipideve, duke favorizuar zvogëlimin e papërsosmërive të lëkurës te shkaktuara nga celuliti.

 Rivendos funksionimin normal të metabolizmit, kryen një veprim diuretik dhe ndihmon ne humbjen ne peshe.

INDIKIMET

-Tek personat qe po ndjekin nje regjim ushqimor te caktuar.

-Tek personat te cilet kane probleme me celulitin dhe duan ta trajtojne ate ne menyre natyrale.

PERDORIMI

Rekomandohet te tretet 30-60 ml ne 1,5 liter uje dhe te konsumohet gjate dites.

PERMBAN

Uje, Alga Kombu, Ananas, Damiana, Leshteriku I Detit, Lulja Qumeshtore, Eleutherococcus, Muira Puama, Rozmarine, Keputja, Bearberry, Guar, Meshtekna, Ononide, Watercress, Dellinja, Frashri, Karafili I Kultivuar, Hithra.