TRIDERM BABY CLEANSING WIPES

L680

Ka stok

In Stock

SKU: 11297

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Letra te lagura per pastrimin e lekures te bebet dhe femijet. Te pershtatshme per tu perdorur per nderrimin e pelenave, si dhe per pastrimin e duarve dhe fytyres. Nuk permbajne parfum.

 

PERMBAN

  • Pantenol+ bisabolol- hidratojne, mbrojne dhe forcojne barrierat mbrojtese te lekures, si dhe ndihmojne ne rigjenerimin e saj.

PERDORIMI

Aplikoni letren mbi siperfaqen e lekures qe deshironi te pastroni.

PAKETIMI

72 cope