TRIDERM BABY & KID SOOTHING LOTION

L1,350

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2795

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Locion hidratues dhe mbrojtes per lekuren e bebeve dhe femijeve. Qeteson simptomat dhe irritimet e shkaktuara nga tharja e lekures. I pershtatshem per tu perdorur tek te porsalindurit.

permban

Shea butter: Gjalp vegjetal qe zbut lekuren.

Ekstrakt aloe vera: Hidraton, qeteson dhe mbron lekuren delikate te bebeve dhe femijeve. Perfshin substanca antioksiduese dhe qetesuese qe ruajne lekuren e shendetshme.

Pantenol: Riparon, mbron dhe hidraton lekuren.

Glicerine vegjetale: Agjente hidratues.

perdorimi

Aplikojeni ne fytyre dhe trup pas larjes se bebeve/femijeve tuaj. Perseriteni aplikimin nese eshte e nevojshme.

paketimi

100 ml