Vitamin E Natural Liquid

L1,780

S’ka stok

Out of stock

SKU: 10416

Pershkrimi i produktit

  • Antioksidant i fuqishëm
  • Përmban 13,659 tokoferole d-alpha

Vitamina E është një antioksidant i fuqishëm dhe gjithashtu një nga nutrientët primarë të organizmit që lufton radikalet të lira. Kjo vitaminë është përgjegjëse për shumë procese të rëndësishme në trup si; mpiksja e gjakut, funksionet imune dhe neurologjike, procesi i plakjes dhe shumë të tjerë.

PERDORIMI

6 pika cdo ditë gjatë një vakti.

PAKETIMI

30 ml

PERMBAJTJA

Përmbajtja Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore
Vitamin E (Si tokoferol D-Alpha) 91 IU 303%

PERBERES TE TJERE

Vaj ulliri ekstra i virgjër organik. Përmban sojë.