Aerosol me vale ultrasound- AirProject Plus

L16,500

S’ka stok

Out of stock

SKU: 0117

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Aparat aerosoli me nje dizajn kompakt DLS, me nje veprim te shpejte dhe pa zhurme cka e ben mjaft te pershtatshme per tu perdorur dhe per te liruar rruget e frymemarrjes per femije dhe te rritur.

VECORITE

Se pari, ky aparat nuk ka piston te brendshem, por nebulizon duke perdorur vale me frekuence te larte te cilat perhapen ne uje dhe bejne te mundur mjegullimin e medikamentit. Nuk ka nevoje ti shtoni uji cka e ben mjaft te thjesht dhe praktik per tu perdorur. Gjithashtu eshte shume i lehte per tu pastruar.

PRODUKTET

– 1 maske 2 ne 1 (per femije dhe te rritur)

– 1 maske per ne hunde

– 1 maske per ne goje

– 1 tub lidhes