Aloedermal Crema Detergente

L1,700

Ka stok

In Stock

SKU: 2526

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Aloedermal Crema Detergente është produkti ideal për larjen e përditshmë të fytyrës, i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave. Ky produkt pastron në mënyrë efikase të gjitha papastërtitë e lëkurës dhe makeup-in. Vaji i borage hidraton dhe zbut lëkurën. Fitosterolet dhe ekstrakti i Aloe vera kanë veti qëtësuese dhe parandalojnë skuqjet. Falë veprimit të tij delikat mund të përdoret dhe tek fëmijët.

Klinikisht i testuar, Hipoalergjik

perdorimi

Aplikoni produktin në fytyrë me një pambuk kozmetik dhe masazhojeni në mënyrë rrethore, mbajeni larësin në fytyrë për pak minuta dhe pastaj pastrojeni fytyrën me ujë të vakët ose me një peshqir të lagur.

paketimi

200 ml

permban

Aloe VeraSterole vegjetalePantenolVaj BorageCisteinë

nuk permban

Parabene, ngjyrues artificial, konsevantë, SLS, SLES.