G253 Ankle Support With Gel Lined Heel (Kaviljer)

L2,740

Ka stok

In Stock

SKU: 2483

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suport kavilje me xhel polimeri te zona e thembres, e dizenjuar posacerisht per persona me thembra te thara e te plasaritura. Mbron thembren nga ferkimi dhe presioni.

Ne kontakt me lekuren xheli siguron hidratim dhe zbut lekuren e thate e te plasaritur. Mund te perdoret gjate nates per te ndihmuar ne rigjenerimin e thembres. E disponueshme ne dy masa.