228 Daytime Hallux Valgus Corrector

L3,300

Ka stok

In Stock

SKU: 10463

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Mund te vishet nen corape dhe ne te gjitha llojet e kepuceve. I pershtatshem per tu perdorur gjate dites dhe shume i lehte per tu veshur.

E disponueshme ne tre masa.