G107 Lined Gel Tubing With Integrated Toe Separator

L1,100

Ka stok

In Stock

SKU: 2774

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Mbrojtes per gishtin ne forme tubi, me xhel polimer te mbeshtjelle nga nje material i bute elastik, i kombinuar me nje ndares gishti, per te siguruar nje distance midis gishtave.

specifikime

  • Mbron gishtat, lehteson presionin dhe ferkimin e ushtruar mbi to.
  • I pershtatshem per tu perdorur ne rast te problemeve me thonjte.
  • Xheli i polimerit permban vaj mineral, i cili hidraton, zbut dhe mbron lekuren.
  • Xheli eshte jo-toksik, hipoalergjik dhe nuk favorizon zhvillimin e baktereve. Lahet lehtesisht dhe mund te perdoret disa here.
  • I disponueshem ne dy masa.