G115 OK PED Polymer Gel Toe Crest

L1,280

Ka stok

In Stock

SKU: 1579

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Xhel polimeri i dizenjuar per personat qe vuajne nga Hammertoes. Dhuron komfort, redukton presionin ne gishterinj dhe drejton gishtat e kontaktuar. -E lehte per tu veshur.

-E disponueshme ne 3 masa, e majte dhe e djathte.