G100 Toe Spreader (Ndares gishtash me xhel polimeri)

L1,000

Ka stok

In Stock

SKU: 1575

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Ndarese gishtash me xhel polimeri, i cili ndihmon ne qendrimin e drejte te kockes falange metatarsale, gjithashtu eshte ideal per tu perdorur ne rast te shqetesimeve nga kallot apo pas nderhyrjeve kirurgjikale.

specifikime

  • Redukton ferkimin dhe irritimin midis gishtave.
  • Xheli i polimerit permban vaj mineral, i cili hidraton, zbut dhe mbron lekuren.
  • Xheli eshte jo-toksik, hipoalergjik dhe nuk favorizon zhvillimin e baktereve.
  • Lahet lehtesisht dhe mund te perdoret disa here.
  • E disponueshme ne tre masa.