G104 Knuckle Protection Ring -Xhel per gishtat e kembes

L1,290

Ka stok

In Stock

SKU: 1578

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Xhel per gishtat e kembes i mbeshtjelle nga nje fasho elastike, i cili ul presionin dhe ferkimin ne gishtin problematik, si dhe ndihmon ne procesin e rigjenerimit.

specifikime

  • Indikohet ne irritim te gishtit, trauma te vogla dhe kallo.
  • Xheli i polimerit permban vaj mineral, i cili hidraton, zbut dhe mbron lekuren.
  • Xheli eshte jo-toksik, hipoalergjik dhe nuk favorizon zhvillimin e baktereve.
  • Lahet lehtesisht dhe mund te perdoren disa here.
  • I disponueshem ne tre masa.