G200 Toe Saparator With Ring (Ndarese gishterinjsh)

L600

Ka stok

In Stock

SKU: 10465

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Ndarese gishterinjsh me material xhel polimeri, ne forme unaze. Ndihmon ne parandalimin e mbivendosjes se gishtit te madhe dhe te dyte te kembes, duke ndihmuar ne drejtimin e tyre.

vecori

  • Redukton presionin dhe ferkimet nga kepuca ne gishterinj, duke dhuruar keshtu nje ndjenje komforti.
  • Ideal per tu perdorur ne deformime te bunionit dhe pas operacioneve te kryera ne gisht.
  • Xheli i polimerit permban vaj mineral, i cili hidraton, zbut dhe mbron lekuren.
  • Xheli eshte jo-toksik, hipoalergjik dhe nuk favorizon zhvillimin e baktereve.
  • Lahet lehtesisht dhe mund te perdoret disa here.
  • E disponueshme ne dy masa.