G110 Bunion Protector With Toe Separator

L1,250

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2477

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Xhel per mbrojtjen e kockes se dale te gishti i madh i kembes (bunioni) i kombinuar me nje ndares gishti. Ul presionin e ushtruar nga kepuca, ndihmon ne drejtimin e gishtit te madh dhe redukton dhimbjen.

specifikime

Xheli i polimerit permban vaj mineral, i cili hidraton, zbut dhe mbron lekuren. Xheli eshte jo-toksik, hipoalergjik dhe nuk favorizon zhvillimin e baktereve. Lahet lehtesisht dhe mund te perdoret disa here. Nje mase  ‘One size’.