G251 Toe Separators In Latex Foam (Ndares gishterinjsh)

L480

Ka stok

In Stock

SKU: 2479

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Ndaresi i gishtave me sfungjer lateksi OK PED parandalon ferkimet midis gishterinjeve, gervishtjet dhe irritimet te shkaktuara vecanerisht nga kallot, lythat apo problemet me thonjte. E disponueshme ne tre masa.