G106 OK PED Lined Gel Tubular Protection

L1,390

Ka stok

In Stock

SKU: 2099

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Mbrojtes per gishtin ne forme tubi, me xhel polimer te mbeshtjelle nga nje material i bute elastik. Mbron gishtat, lehteson presionin dhe ferkimin e ushtruar mbi to.

specifikime

I pershtatshem per tu perdorur ne rast te deformimeve te gishterinjve “Hammer toes”, gishterinj te mbivendosur apo ne lezione te thonjve.

Xheli i polimerit permban vaj mineral, i cili hidraton, zbut dhe mbron lekuren.

Xheli eshte jo-toksik, hipoalergjik dhe nuk favorizon zhvillimin e baktereve.

Lahet lehtesisht dhe mund te perdoret disa here.

I disponueshme ne tre masa.

Mund te prihet ne gjatesine qe e deshironi.