G103 Bunion Protection In Gel With Fabric

L1,500

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2478

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Xhel i mbeshtjelle nga nje material elastik i rekomanduar ne problemet me bunionin kocka e dale te gishti i madh i kembes. Redukton dhimbjen, si dhe ul presionin dhe ferkimin me kepucen.

specifikime

Xheli i polimerit permban vaj mineral, i cili hidraton, zbut dhe mbron lekuren. Xheli eshte jo-toksik, hipoalergjik dhe nuk favorizon zhvillimin e baktereve. Lahet lehtesisht dhe mund te perdoret disa here. Nje mase ‘One size’.