G111 Tailor’s Bunion Protector (Xhel per bunionin)

L1,290

Ka stok

In Stock

SKU: 2480

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Xhel per mbrojtjen e bunionit te gishti i vogel i kembes. Ul presionin dhe ferkimin me kepucen. Xheli i polimerit permban vaj mineral, i cili hidraton, zbut dhe mbron lekuren.  Xheli eshte jo-toksik, hipoalergjik dhe nuk favorizon zhvillimin e baktereve. Lahet lehtesisht dhe mund te perdoret disa here. Nje mase  ‘One size’.