Brucia Snel Crema BIO&VEGAN

L4,200

S’ka stok

Out of stock

SKU: 0621

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem me efekt dobesues, tonifikues dhe anticelulit.

SPECIFIKIME

I pasur me perberes aktiv si: jod dhe kafeine te kombinuar me fucus, karnitine dhe  caj jeshil zvogelon masen yndyrore te lokalizuar ne stomak dhe ije. Ka efekt tonifikues fale centella, sumbullares, gjalpit shea, vajit te susamit, vajit te embrionit te grurit dhe gjithashtu ndihmon ne largimin e lengjeve te teperta nga organizmi fale bimes se urthit, geshtenjes se kalit dhe ruscus. Te gjitha keto permes nje procesi te dyfishte: Se pari rrit qarkullimin e gjakut dhe me pas nepermjet lipozomeve te sojes ben te mundur dergimin e lendes aktive deri ne qelize, aty ku ajo ushtron efektin.

PAKETIMI

200 ml

PERDORIMI

Aplikoni produktin ne zonen e deshiruar dhe masazhojeni derisa te perthithet.
Per meshkuj dhe femra. Nuk rekomandohet ne shtatzeni. Mund te perdoret gjate ushqyerjes se bebes me gji, por jo ne zonat ku bebi ka kontakt (si psh gjoksi).