CELLULITE KIT – KIT ANTICELULIT

L8,700

S’ka stok

Out of stock

SKU: 10945

Pershkrimi i produktit

Kutia permban nje trajtim komplet anticelulit in&out( brenda dhe jashte), me tre produkte specifike per te luftuar imperfeksionet qe shkakton celuliti.

PERMBAN

  • CELL-MECH tablets -30 tableta
  • SLIM-KOMBU Decottopia – 500 ml
  • CELL-MECH Cream – 200 ml

PERDORIMI

  • CELL-MECH tablets: rekomandohet te merren 2 tableta ne dite, ne mengjes dhe ne dreke, para buke.
  • SLIM-KOMBU Decottopia – rekomandohet te treten 30- 60ml ne 1.5 liter uje dhe te konsumohet gjate dites.
  • CELL-MECH Cream – Aplikoni kremin ne mbremje ne zonat problematike me levizje rrethore derisa te perthithet teresisht. Per personat qe merren me aktivitet fizik rekomandohet aplikimi para dhe pas kryerjes se aktivitetit, per te rritur veprimin e kremit.