Chamomile Tea, Organic

L970

S’ka stok

Out of stock

SKU: 11249

Pershkrimi i produktit

Caj kamomili organik.

Caj kamomili që ndihmon në eleminimin e stresit të ditës dhe për një gjumë të qetë dhe të rehatshëm.
Pa kafeinë, ngjyrues dhe shije artificiale, konservantë dhe sheqer.

perdorimi

Vendosni 1 bustinë caji në 200 ml ujë të valuar dhe lëreni të ziej për 4-6 minuta.

paketimi

24 bustina

perberesit

Lule Organike kamomili (Matricaria Recutita).