COSINUS SPRAY 60 ML-Pharmacy

L940

Ka stok

In Stock

SKU: 13544

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Pastron sekrecionet e hundës, aktivizon vetë-pastrimin e sinuseve, formon barrierë për viruset, bakteret dhe alergjenët, zvogëlon alergjitë.

 

perdorimi

Të rriturit përdorin 1-3 sprucime në çdo vrimë hunde 2 deri në 5 herë në ditë.

permban

Ekstrakt Myshku Irlandez, vaj perilla, vaj mente dhe glicerinë