Defence Color Duo-contouring 10 g

L2,850

S’ka stok

Out of stock

SKU: 10062

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Një set prej dy pudrash kompakte për fytyrën që kanë një strukturë të lehtë dhe lehtësisht të përzjerë që ju lejon të konturoni (me ngjyrën më të errët) dhe të ndriçoni (me ngjyrën më të çelur) fytyrën. E disponueshme në dy grupe ngjyrash.
I shkon te gjitha llojeve te lekures.

Perdorimi

Përdorni nuancën më të errët për te theksuar zona te caktuara te fytyres, të tilla si zgavrat e faqeve. Përdorni nuancën më të lehtë për të ndriçuar zonat e fytyres, të tilla si qendra e ballit, ura e hundës dhe mollëzat.

Permban

Pluhurat e mikronizuara (talk, sericite) e ben ate te lehtë dhe te tejdukshëm.

Agjentët teksturues përmirësojne ndjesinë e lëkurës, duke i dhënë një prekje prej kadifeje.

Vitamina E mbron lëkurën nga dehidratimi.

Paketimi

10 gr