DEFENCE COLOR LIP VELVET

L1,350

Ka stok

In Stock

SKU: 1993

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Buzekuq per nje ngjyre intesive qe zgjat. Shkelqen, hidraton dhe mbron buzet. I disponueshem ne 12 nuanca.

permban

  • FAKTORET “GLOW” – Kombinim i vecante i perberesve aktiv antioksidues te cilet mbrojne kunder stresit oksidativ:
  • Ekstrakti i lipideve te kakaos: Permban biolipide speciale qe zbusin siperfaqen e lekures.
  • Vaji Moringa oleifera: Zbutes efektiv qe forcon dhe mbron lekuren nga demtimet qe vijne nga mjedisi (agjent anti-ndotes).
  • Vitamina E:  Mbron nga radikalet e lira dhe stresi oksidativ.
  • Gjalp mangot te eger: Efekt mbrojtes dhe emolient.

perdorimi

Aplikojeni duke u nisur nga periferia drejt qendres se buzes. Perdorni ne fillim lapsin e buzeve per ti konturuar me mire.

paketimi

3.5 ml